Заходи

Creedence Clearwater Revived

Вперше в Україні! Золоті хіти легендарного гурту Creedence Clearwater Revival!!!

Брати Том та Джон Фогерті створили групу Creedence Clearwater Revival у 1967 році у Сан-Франциско. Їхні геніальні кавер версії пісень Дейла Хаукінса (Dale Hawkins)

“Suzie Q” та Скрімінг Джей Хокінса (Screamin Jay Hawkins) “I Put A Spell On You” одразу стали хітами, і перетворили CCR на найпопулярнішу рок-групу не лише Америки, а й завоювали їм титул “Найкраща група світу 1970”. Золоті сингли “Proud Mary” та “Born On The Bayou” не залишали хіт-паради більше року. Виступ на знаменитому фестивалі у Вудстоку та ціла серія наступних синглів, що влаштувалися у “гарячій десятці”: “Bad Moon Rising”, “Green River”, “Fortunate Son”, “Down On The Corner”, “Travelin’ Band”, “Up Around The Bend” та “Lookin’ Out My Back Door”, перетворили CCR на легенду року ще за життя. На жаль, крім талантів, група мала ще й найневигідніший контракт в історії грамзапису, що в результаті призвело її до розпаду в 1972.

Наприкінці 80-х засновник CCR Том Фогерті (Tom Fogerty) відновив гастрольну діяльність разом із гітаристом британської групи Animals Джонні Гітар Вільямсоном (Johnnie Guitar Williamson) у Європі, Азії та Австралії. Успіх альянсу англо-американських музикантів був настільки колосальним, що навіть після трагічної смерті Тома Фогерті в 1990 році, гурт продовжив свої виступи, запросивши на роль провідного вокаліста Піта Бартона (Pete Barton), понад 20 років виступав у складі Animals і разом з легендами. -енд-блюзу Стівом Кроппером (Steve Cropper), Спенсером Девісом (Spencer Davis) та Міком Гріном (Mick Green).

Цьогорічний склад гурту відзначає своє 20-річчя. Разом з Пітом Бартоном, якого музичні критики прозвали за потужний голос The Size Of Texas (“Розміром з Техас”), на сцену виходять ветерани року: Джефф Хаммонд (Geoff Hammond), легендарний барабанщик Денні Лейна (Denny Lane), гітариста Moody Blues і соратника Пола Маккартні з Wings, гітарист Грем Поллок (Graham Pollock) з The Hollies і бас-гітарист Алан Сагар (Alan Sagar), який прийшов з легенди кантрі-року 70-х – гурту Slack Alice.

Їхня популярність у Європі та Австралії – феноменальна: вони виступали перед 80.000 глядачами у Варшаві, зібрали 50.000 у Турині, 35.000 у Римі, концерти у Чехії, Італії, Німеччині та Польщі регулярно збирають аншлаги. За дві години поки триває шоу, гурт обрушує на шанувальників весь каталог золотої класики CCR: нестаріючі хіти “Have You Ever Seen the Rain”, “Lodi”, “Proud Mary”, “Fortunate Son”, “Who’ll Stop the Rain” , “Run Thru the Jungle”, “Suzi Q”, які багатотисячні аудиторії співають разом із гуртом, перетворюючи концерт на дивовижне свято вічної музики Creedence!

Тривалість: 2 години.