Заходи

«SALIDA CRUZADA — 8 КРОКІВ ТАНГО»

 романтичная комедія

SALIDA CRUZADA – базова комбінація з восьми кроків аргентинського танго. Подібно до танцю, в стосунках чоловіка та жінки теж вісім етапів — від першого знайомства до справжньої близькості. Танго – це рух удвох. Коли чоловік і жінка зустрічають одне одного, вони ніби чують музику, тоді можна починати танець.  

Герої нашої вистави — чотири пари, різні за віком, фахом, життєвим досвідом, та культурним бекграундом. У кожного з них своє уявлення про ідеальні стосунки. Пройшовши вісім кроків зі своїм партнером, хтось розчаровується, а хтось, навпаки, розуміє, що знайшов своє щастя.  

Ганна мріє про щасливе сімейне життя: великий будинок, дітей, але для Валерія вона — лише одна із зупинок на шляху довгому і повному пригод. Для Надії важливі узаконені стосунки, але Євгеній не бачить суттєвої різниці між ними та життям у «цивільному шлюбі». «Вічна холостяка» Марина звикла все вирішувати сама, і знайомство з Георгієм розбурхує страх перед стосунками та кардинальними змінами в її усталеному житті. Лідія, журналістка глянцевого видання, бере інтерв’ю у Павла – викладача аргентинського танго, що і є предметом її зацікавлень. З їх знайомства на фотовиставці під назвою «Salida Cruzada» все і починається… 

Режисер – заслужена артистка України Олена Лазовіч 

Художник-постановник – Надія Кошман

Хореографія – Лілія Нагірна, Руслан Сокольник.

У ролях:

Лідія, журналістка 

— заслужена артистка України Катерина КІСТЕНЬ

Павло, викладач аргентинського танго 

— Руслан СОКОЛЬНИК

Марина, викладачка в музичній школі, старша сестра Павла 

— заслужена артистка України Олена ЛАЗОВІЧ

Георгій, філолог, однокласник Лідії 

— Юрій ВУТЯНОВ

Ганна, історик, молодша сестра Павла 

— Катерина ВАРЧЕНКО

Валерій, PR-менеджер 

— Володимир ЗАЄЦЬ 

Надія, майстер манікюру, сусідка Марини 

— Катерина РУБАШКІНА

Євгеній, офісний працівник 

— Олександр ВАСІН.